www.belferjb.pl start kontakt

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

JARMARKI ŚWIĄTECZNE

BRATYSŁAWA - WIEDEŃ

 

ZAPRASZAMY!!! To odświętnie przystrojone stoiska słowackich i austriackich wypieków, kulinarnych tajemnic i gorących napojów. Nabycie niezwykłych wyrobów (dekoracji i ozdób świątecznych, łakoci, prezentów, rękodzieł), nastrojowe koncerty pozwalające odczuć świąteczną atmosferę. Najpiękniejsze wiedeńskie i bratysławskie place przemieniają się w czarujące jarmarki bożonarodzeniowe. Zaprezentowane zostaną najpiękniejsze zakątki tych stolic europejskich zarówno w dzień jak i w nocy.

 

CENA 400 zł

TERMIN: 28.11 - 1.12.2019 r.


PROGRAM 
w atmosferze świąt bożego narodzenia

28/29.11
Wyjazd do Bratysławy (godz. 22). Przyjazd ok. godz. 12. Spacer po Wzgórzu Zamkowym z JARMARKIEM. Zwiedzanie Starówki i pobyt na placach z JARMARKAMI: Rynku Głównym, Hviezdoslavkovo i Primacialne. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Starym Mieście z JARMARKAMI. Nocleg.

30/1.12
śniadanie, wykwaterowanie (godz.9). Wyjazd do Wiednia. Pobyt w kompleksie pałacowo-parkowego Schoenbrunn z JARMARKIEM. Przejazd do centrum, spacer śladami Habsburgów: Hofburg, Belweder, Katedra św. Szczepana. Pobyt na najpiękniejszych wiedeńskich placach przemienionych w czarujące JARMARKI BOŻONARODZENIOWE. Wieczorny pobyt w centrum rozrywki–Viener Prater z JARMARKIEM Korzystanie z atrakcji we własny zakresie. Runda autokarem po Ringstrasse - bulwarem otaczającym historyczne centrum Wiednia. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd ok. godz. 12.

ŚWIADCZENIA W CENIE


1. Przejazd autokarem (komfortowy, bezpieczny, wysoki pokład).
2. NOCLEG w hotelu w Bratysławie
3. WYŻYWIENIE 1 śniadanie 1 obiadokolacja
4.Realizacja przedstawionego programu.
5.OPIEKA Rezydent biura, pilot wycieczek.
6. Ubezpieczenie każdego uczestnika indywidualnie od NNW I KL.

Warunkiem zapisu jest wpłata i podpisanie umowy (w biurze lub elektronicznie).
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (40 UCZESTNIKÓW!)