www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

JARMARKI ŚWIĄTECZNE

BRATYSŁAWA - WIEDEŃ

 

ZAPRASZAMY!!! To odświętnie przystrojone stoiska słowackich i austriackich wypieków, kulinarnych tajemnic i gorących napojów. Nabycie niezwykłych wyrobów (dekoracji i ozdób świątecznych, łakoci, prezentów, rękodzieł), nastrojowe koncerty pozwalające odczuć świąteczną atmosferę. Najpiękniejsze wiedeńskie i bratysławskie place przemieniają się w czarujące jarmarki bożonarodzeniowe. Zaprezentowane zostaną najpiękniejsze zakątki tych stolic europejskich zarówno w dzień jak i w nocy.

 

CENA 450 zł

TERMIN: 3.12 - 6.12.2020 r.


PROGRAM 
w atmosferze świąt bożego narodzenia

3/4.12
Wyjazd do Bratysławy (godz. 23). Przyjazd ok. godz. 12. Spacer po Wzgórzu Zamkowym. Zwiedzanie Starego Miasta i pobyt na bulwarach przy Dunaju - JARMARK. Zakwaterowanie w hotelu (godz. 15). Obiadokolacja. Wyjazd (godz. 17) na wieczorny spacer po Starym Mieście z JARMARKAMI. Powrót do hotelu (godz. 20), nocleg.

5/6.12
śniadanie, wykwaterowanie (godz.9). Wyjazd do Wiednia. Pobyt w kompleksie pałacowo-parkowym Schoenbrunn z JARMARKIEM. Przejazd do centrum, spacer śladami Habsburgów: Hofburg, Belweder, Katedra św. Szczepana. Pobyt na najpiękniejszych wiedeńskich placach przemienionych w czarujące JARMARKI BOŻONARODZENIOWE. Runda autokarem po Ringstrasse - bulwarem otaczającym historyczne centrum Wiednia. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd ok. godz. 8.

ŚWIADCZENIA W CENIE


1. Przejazd autokarem (komfortowy, bezpieczny, wysoki pokład).
2. NOCLEG w hotelu w Bratysławie
3. WYŻYWIENIE 1 śniadanie 1 obiadokolacja
4.Realizacja przedstawionego programu.
5. UBEZPIECZENIE NNW I KL 6.OPIEKA Rezydent biura, pilot wycieczek.