www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

CZORSZTYN – ZAKOPANE - JASKINIA BIELAŃSKA – RAFTING – KORONY DRZEW – OŚWIĘCIM - WADOWICE

CENA (wszystkie świadczenia w cenie)

TERMIN maj 2020 r.

PROGRAM
I/II DZIEŃ
Wyjazd w godzinach nocnych. Przyjazd do Oświęcimia, zwiedzanie terenów i obiektów byłych niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i zagłady w Auschwitz- Birkenau. Przejazd do Wadowic, zwiedzanie muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II. Dalszy przejazd do Czorsztyna. Obiadokolacja, zakwaterowanie. Nocleg.
III DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Czerwonego Klasztoru, przepłynięcie przez Przełom Dunajca-RAFTING. Przejazd do Jaworek, przejście przez WĄWÓZ HOMOLE i Dubanowską Polanę do schroniska turystycznego Bukowinki. Spacer po Parku Zdrojowym w Szczawnicy. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
IV DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, zwiedzanie JASKINI BIELAŃSKIEJ, jednej z najpiękniejszych jaskiń tatrzańskich o unikatowych zjawiskach i przepięknej dekoracji. Przejazd do Żdiaru. Pobyt na ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW, przejście ponad drzewami, poznając pienińską i tatrzańską faunę oraz florę. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
V/VI DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Przyjazd do ZAKOPANEGO. Spacer po Krupówkach. Zwiedzanie Kościoła MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych.