www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

CZORSZTYN – ZAKOPANE – CZĘSTOCHOWA - JASKINIA BIELAŃSKA – RAFTING

CENA (wszystkie świadczenia w cenie)

TERMIN maj 2020 r.

PROGRAM
I DZIEŃ
Wyjazd w godzinach nocnych. Przyjazd do CZĘSTOCHOWY, zwiedzanie Jasnej Góry: Bazyliki Jasnogórskiej, Sali Rycerskiej, Muzeum Jubileuszu 600-lecia Jasnej Góry, Bastionu św. Rocha oraz indywidualnie Wieży Jasnogórskiej, Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, Skarbca, Arsenału. Przyjazd do Czorsztyna. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
II DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, zwiedzanie JASKINI BIELAŃSKIEJ, jednej z najpiękniejszych jaskiń tatrzańskich o unikatowych zjawiskach i przepięknej dekoracji. Przyjazd do ZAKOPANEGO. Spacer po Krupówkach. Zwiedzanie Kościoła MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Pobyt przy Wielkiej Krokwi. Powrót. Obiadokolacja. Nocleg.
III DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Czerwonego Klasztoru, przepłynięcie przez Przełom Dunajca - RAFTING. Przejazd do Jaworek, przejście przez WĄWÓZ HOMOLE i Dubanowską Polanę do schroniska Bukowinki. Spacer po Parku Zdrojowym w Szczawnicy. Obiadokolacja, zakwaterowanie. Nocleg.
IV/V DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Wycieczka piesza na TRZY KORONY. Zwiedzanie ruin ZAMKU CZORSZTYŃSKIEGO. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych.