www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

BISKUPIN – GNIEZNO - POZNAŃ

CENA
TERMIN

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY w bezpośrednim otoczeniu lasu, nad jeziorem, ogrodzony, bezpieczny, dozorowany. Na terenie miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej i siatkowej, stół do tenisa, mini zoo, sala dyskotekowa. Na miejscu stołówka, jedzenie przygotowywane, smaczne, kuchnia domowa.

PROGRAM
I DZIEŃ
Wyjazd do Biskupina (godz. 6). Zwiedzanie unikatowego REZERWATU ARCHEOLOGICZNEGO - pierwszej osady na polskich ziemiach, sprzed 3000 lat. Przejazd do Gniezna, zwiedzanie wnętrza KATEDRY i DRZWI GNIEŹNIEŃSKICH. Obiadokolacja, zakwaterowanie. Zajęcia dydaktyczno –manualne „OD ZIARENKA DO BOCHENKA”, z samodzielnym robieniem masła i bułek oraz pokazem sprzętu codziennego użytku jaki posługiwali się mieszkańcy Pałuk. OGNISKO z kiełbaskami. Dyskoteka. Nocleg.
II DZIEŃ
śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Poznania. Pobyt w PALMIARNI, największej w kraju botanicznej placówki ze sztucznym zbiorowiskiem roślinności tropikalnej. Spacer po STARYM MIEŚCIE, z najcenniejszym zabytkiem architektury renesansu – Ratuszem z koziołkami. Pobyt w MUZEUM ROGALOWYM – pokazy i zajęcia w trybie warsztatowy tzn. każdy uczestnik robi własnego rogala. Spacer po Starówce. Obiad. Pobyt na kompleksie sportowo-rekreacyjny Maltę. Przejazd MINIATUROWĄ KOLEJKĄ MALTANKĄ wokół jeziora. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki ok. godz. 23