www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

CZORSZTYN – WIELICZKA – KRAKÓW – JASKINIA – ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW – RAFTING – ENERGYLANDIA

CENA /WSZYSTKIE ŚWIADCZENIA W CENIE/
TERMIN

PROGRAM
I/II DZIEŃ
Spotkanie i wyjazd do Krakowa. Zwiedzanie KATEDRY z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta oraz Wzgórza Wawelskiego z Dziedzińcem Arkadowym. Przejście „Drogą Królewską” do Rynku. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie KOPALNI SOLI: kaplice, podziemne jeziora, oryginalne urządzenia i zachowany sprzęt. Przejazd do Czorsztyna, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ III
Śniadanie, wyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, zwiedzanie JASKINI BIELAŃSKIEJ, jednej z najpiękniejszych jaskiń tatrzańskich o unikatowych zjawiskach i przepięknej dekoracji. Przejazd do Żdiaru, pobyt na ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW, przejście ponad drzewami, poznając pienińską i tatrzańską faunę oraz florę. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja. Nocleg.
III DZIEŃ (2.10)
Śniadanie. Przejazd do Czerwonego Klasztoru, przepłynięcie przez Przełom Dunajca – RAFTING. Przejazd do Jaworek, przejście przez WĄWÓZ HOMOLE do Dubantowskiej Polany I Szałasu Bukowinki oraz zejście do Jaworek. Przejazd do Szczawnicy, spacer po Parku Zdrojowym. Obiadokolacja. Nocleg.
IV DZIEŃ (3.10)
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do ENERGYLANDII w Zatorze. Całodzienny pobyt w parku rozrywki z zabawą i pokazami edukacyjnymi. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach porannych.