www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

KARPACZ - PRAGA - SZKLARSKA PORĘBA - KOWARY - SKALNE MIASTO - ŚNIEŻKA - CHOJNIK

CENA

KARPACZ górska miejsowość turystyczna, położona u podnóża najwyższego szczytu Sudetów - Śnieżki.Doskonała baza dla lubiących aktywny wypoczynek

ZAKWATEROWANIE w Ośrodku Wczasowym. Pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami. Posiłki serwowane na miejscu, kuchnia domowa.

PPROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ
Wyjazd do Karpacza. Śniadanie, zakwaterowanie. Wycieczka po Kotlinie Jeleniogórskiej: wejście na górę Chojnik i zwiedzanie średniowiecznego zamku obronnego; spacer do Wodospadu Szklarki; spacer po Szklarskiej Porębie. Obiadokolacja, nocleg

III DZIEŃ
Śniadanie, wycieczka do Pragi. Spacer i zwiedzanie Placu Hradczańskiego, dziedzińców zamkowych, katedry św. Wita. Przejście Drogą Królewską przez Małą Stronę i Most Karola do Rynku Starego Miasta z Ratuszem i zegarem Orloj. Spacer po Placu Wacława, historycznym i nowoczesnym centrum stolicy. Obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do Skalnego Miasta w Adrszpachcie (Czechy). Spacer labiryntami, wąwozami i kanionami skalnymi wśród naturalnych rzeźb i okazów piaskowcowych, m.in. do wodospadów i jeziorek śródskalnych. Pobyt w Parku Miniatur Dolnego Śląska w Kowarach, w których znajdują się obiekty zabytkowe regionu, odwzorowanymi w skali: 1:25. Wędrówka podziemną trasą "Sztolnie Kowary", liczącą ok. 1200 m chodników, komór i grot wraz z ekspozycją narzędzi górniczych i kopalnianych. Obiadokolacja, wieczorny spacer po Karpaczu, nocleg.

V/VI DZIEŃ
Śniadanie, wycieczka na Śnieżkę (wjazd na Kopę pod Śnieżką) i zejście przez Dolinę Małego Stawu (górskie jezioro położone na wys. 1183 m.n.p.m.), Strzechę Akademicką i Samotnię do Karpacza Górnego. Zwiedzanie świątyni Wang, średniowiecznego, drewnianego kościółka wykonanego w Norwegii. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki. 

CENA WYCIECZKI OBEJMUJE: