www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

AMSTERDAM – SERENGETI PARK

CENA

TERMIN

PROGRAM

I DZIEŃ
Godz. 3 wyjazd do Serengeti (700 km). Godz. 12 planowany przyjazd, POBYT W „SERENGETI PARKU” z możliwość bezpośredniego przebywania ze zwierzętami, zabawa w Krainie Rozrywki i „Aqua Safari”. Godz. 18.30 zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg

II DZIEŃ
Śniadanie. Godz. 8 wyjazd do Amsterdamu (400 km). Przejazd do ZAANSCHE SCHAANS - skansenu imitującego atmosferę XVIII w. wioski. Spacer po Placu Dam – centrum miasta wraz z Pałacem Rembrandta i Muzeum Van Gogha, Targu Kwiatowym, Placu Mennicy, Nieuwmarkt. Magere Brug – najpiękniejszy most zwodzony. Przejazd w okolice Amsterdamu, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po RED LIGHT DISTRICT, dzielnicy z lokalami rozrywkowymi i oświetlonymi na czerwono „sklepami i witrynami”.

III DZIEŃ
śniadanie, przejazd do Alkmaary. Pobyt na TARGU SEROWYM z handlarzami kultywujących tradycje regionalne. Przejazd do Aalsmeer. Pobyt na GIEŁDZIE KWIATOWEJ - supernowoczesna aukcja rozsyłająca na cały świat kwiaty i rośliny ozdobne. Przejazd do Amsterdamu, zwiedzanie MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH, eksponaty ze sławnymi osobistościami. Wizyta w COSTER DIAMONDS – szlifierni diamentów wraz ze sklepami. Wizyta w BROWARZE HEINEKENA – zwiedzanie browaru i zapoznanie z technologią produkcji piwa wraz z jego degustacją. Obiadokolacja. Powrót do hotelu.

IV/V DZIEŃ
śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Amsterdamu. Spacer po dzielnicy Joaraan z małymi kamieniczkami zamieszkiwanych kiedyś przez najbiedniejszych, a dziś przez ludzi sukcesu. REJS STATKIEM po kanałach Obiadokolacja. Powrót do Polski (godziny poranne).