www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

ZAMKI BAWARII - MONACHIUM

CENA

PROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ
Wyjazd do Norymbergii. Zwiedzanie Starego Miasta: m.in. kościoła św. Wawrzyńca; stare mosty; rynek staromiejski z kościołem Frauenkirche i „Piękną Fontanną”; kościół św. Sebalda z rzeźbami Wita Stwosza; d. budynki NSDAP z gmachem sądu słynącego z Procesu Norymberskiego; zamek cesarski Keiserburg (z zewnątrz). Obiadokolacja. Przejazd do Monachium (okolice), zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

III DZIEŃ
śniadanie, wyjazd do Monachium. Objazd miasta obejmujący: Dzielnice Muzeów; Plac Królewski; Ludwigstrasse; Uniwersytet. Spacer po Starym Mieście: kościół NMP; Marienplatz ze Starym i Nowym Ratuszem; Opera Narodowa; Odeonsplatz z kościołem św. Kajetana i Feldherrnhalle. Zwiedzanie Parku i Stadionu Olimpijskiego z wjazdem na Wieżę Olimpijską. Pobyt w centrum wystawowym BMW Welt, z nowościami i oryginałami zakładu motoryzacyjnego (wewnątrz). Zwiedzanie Zamku Nymphenburg (wewnątrz) i spacer po historycznych ogrodach. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorny wyjazd do Monachium. Spacer po centrum. Nocleg.

IV DZIEŃ
śniadanie, wyjazd do zakątka „Zamków Króla Ludwika II”. Zwiedzanie zamków: Linderhof „Królewskiej Villi” (zewnątrz); zamku Hohenschwangau, w którym jako dziecko mieszkał król Ludwik II (wewnątrz); zamku Neuschwanstein, najbardziej znany i często kojarzony z wytwórnią Walta Disneya (wewnątrz). Spacer na Most Marienbrucke łączący brzegi wąwozu Poellat, położony nad przepaścią z wodospadem. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. V/VI DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd nad Jezioro Chiemsee - „Morze Bawarskie”. Rejs statkiem na wyspę Herrenins wraz z zamkiem króla Ludwika II i na wyspę Frauenins z klasztorem opactwa benedyktyńskiego oraz widokami na Alpy Bawarskie. Obiad, wyjazd. Powrót do Polski w godzinach porannych.