www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

MALBORK – AUGUSTÓW - WILNO – ŚWIĘTA LIPKA – STOCZEK KLASZTORNY

CENA (Z ATRAKCJAMI I BILETAMI WSTĘPU)

PROGRAM WYCIECZKI

I DZIEŃ
Spotkanie i wyjazd (godz. 5). Przejazd do Malborka, zwiedzanie twierdzy obronnej - Zamku Wielkich Mistrzów Zakonu Krzyżackiego, największej gotyckiej twierdzy w Europie, składającej się z murów obronnym i bram oraz kompleks trzech oddzielnych zamków: Wysokiego, Średniego i Niskiego. Przejazd do Augustowa. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny spacer po Augustowie. Nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do WILNA. Zwiedzanie: cmentarza na Rossie; kościoła św. Piotra i Pawła na Antokolu; muzeum A. Mickiewicz; kaplicy MB Ostrobramskiej; Starówki. Wejście na Górę Trzykrzyską. Obiad litewski. Powrót. Nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. REJS STATKIEM po Kanale Augustowskim: Port Augustów– jeziora-śluzowanie w Przewięzi-zawinięcie do Studzienicznej. Przejazd do Płociczna, przejazd zabytkową koleją wąskotorową po Puszczy Augustowskiej i Wigierskim Parku Narodowym, z leśnymi przystankami, punktami widokowymi na jezioro Wigry oraz na szczególne atrakcje. Obiadokolacja. Czas do dyspozycji uczestników. Spacer po Rynku Augustowa i pobyt na promenadzie „Radiowej Trójki”. Ognisko z kiełbaskami.

IV DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do ŚWIĘTEJ LIPKI, zwiedzanie sanktuarium maryjnego. Wysłuchanie koncertu organowego. Obiad. Przejazd do STOCZKA KLASZTORNEGO, zwiedzane klasztoru, w którym internowany był kardynał S. Wyszyński. Dalszy przejazd, zakończenie wycieczki.