www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

CZORSZTYN – KRAKÓW – WIELICZKA - SZCZAWNICA JASKINIA BIELAŃSKA - NIEDZICA – PSZCZYNA – TYCHY - SPŁYW DUNAJCEM – WODY TERMALNE

CENA (wszystkie świadczenia w cenie)

PROGRAM

I/II DZIEŃ
Wyjazd do Czorsztyna (godz.1). Przyjazd do Tych. Zwiedzanie TYSKICH BROWRÓW KSIĄŻĘCYCH z poznaniem tajników produkcji, a także historią dawną i współczesną, a pobyt zakończy degustacja piwa. Przyjazd do Pszczyny. Zwiedzanie MUZEUM PAŁACOWEGO, ekspozycji składającej się z wnętrz apartamentów cesarskich: komnaty, salony, galeria, biblioteka, schody, westybul oraz garderoba, sypialnie, gabinet, sala dębowa. Dalszy przejazd do Czorsztyna. Obiadokolacja, zakwaterowanie. Nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do NIEDZICY, spacer po zaporze ziemnej nad jeziorem czorsztyńskim oraz zwiedzanie ZAMKU DUNAJEC. Przejazd do Czerwonego Klasztoru, przepłynięcie przez Przełom Dunajca – RAFTING lub tratwy. Przejazd do Jaworek, przejście przez WĄWÓZ HOMOLE do Dubantowskiej Polany I Szałasu Bukowinki oraz zejście do Jaworek. Przejazd do Szczawnicy, spacer po Parku Zdrojowym. Obiadokolacja. WIECZÓR KULTURY PODHALAŃSKIEJ. Ognisko z pieczeniem kiełbasek i kapelą góralską.

IV DZIEŃ
Śniadanie, wyjazd do Tatrzańskiej Kotliny, zwiedzanie JASKINI BIELAŃSKIEJ, jednej z najpiękniejszych jaskiń tatrzańskich o unikatowych zjawiskach i przepięknej dekoracji. Przejazd do Vrbova, pobyt na kompleksie WÓD GEOTERMALNYCH. Powrót do Czorsztyna. Obiadokolacja.

V/VI DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do WIELICZKI. Zwiedzanie KOPALNI SOLI, (kaplice, podziemne jeziora, oryginalne urządzenia i zachowany sprzęt). Przejazd do KRAKOWA, spacer po Wzgórzu Wawelskim. Zwiedzanie KATEDRY: kaplice, Wieża z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie i Zasłużonych Polaków. Przejście Drogą Królewską na Rynek Główny. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną.