www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

RIVIERA ALBAŃSKA – DURRES
KOLONIA / OBÓZ MŁODZIEŻOWY

CENA 2250 zł (cena ze wszystkimi atrakcjami)
TERMIN 11.07 – 22.07. 2021 r. (z noclegami tranzytowymi)

DURRES to największy albański kurort położony nad Adriatykiem, a zarazem drugie co do wielkości miasto i największy port. Miasto o bogatej przeszłości historycznej, z ciekawymi i zachowanymi zabytkami. HOTEL**** z dobrą lokalizacją, przy samej plaży.
POKOJE 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, WiFi, klimatyzacją, standardowym wyposażeniem. Posiłki spożywane w restauracji hotelowej.

ŚWIADCZENIA W CENIE bez dodatkowych i „ukrytych” dopłat
● WYJAZD AUTOKAREM ze Słupska.
● POBYT 8 dni w Durres + pobyt tranzytowy w Bratysławie i w Zagrzebiu.
● POSIŁKI w hotelu: śniadania, lunch, kolacje.
● OPIEKA rezydent, wychowawcy, pilot, przewodnik.
● UBEZPIECZENIE Nieszczęśliwe Wypadki i Koszty Leczenia.
● WYCIECZKI I ZWIEDZANIE: Tirana, Kruja, BERAT, Elbasan
● ATRAKCJE PODCZAS PODRÓŻY TRANZYTOWEJ.


TIRANA stolica Albanii spacer po Placu Skanderbega i Starówce do Ethem Bey, piramida Hoxha. Spacer po głównym bulwarze – ulicą Toptani i dzielnicy Blloku imprezowego centrum.
KRUJA to jedna z najsłynniejszych miejscowości turystycznych w Albanii. Niesamowita historia oraz niezwykły urok miasta sprawiły, że jest ono potocznie nazywane "albańskim Krakowem".
BERAT nazywana „miastem tysiąca okien”, wpisanej na listę UNESCO, z 2400-letnią historią. Jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Albanii.
ELBASAN zabytkowe i historyczne miasto, założone zostało przez Rzymian. KOTOR średniowieczna perła Czarnogóry, położony nad zatoką i otoczony z trzech stron masywami górskimi. Bajkowe atrakcje, plątanina wąskich uliczek i towarzyszące stada kotów to prawdziwa mekka dla turystów.
ZAGRZEB stolica Chorwacji z wartościowymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Spacer po deptaku- ulicy Tkalcicera. Szukanie Planet Centralnego Układu Słonecznego wraz ze zwiedzaniem Starówki i centrum

O REZERWACJI MIEJSCA DECYDUJE PODPISANIE UMOWY WRAZ Z WPŁATĄ ZADATKU (OSOBIŚCIE LUB ELEKTRONICZNIE ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA