www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

PARKI ROZRYWKI

SUNTAGO - INWAŁD PARK - ENERGYLANDIA

 CENA:

  750 zł (dzieci)
  800 zł (dorośli)    

 

TERMIN:2.08-4/5.08.2021 r.

PROGRAM WYCIECZKI

I DZIEŃ
Wyjazd do Mszczonowa (god.4). Pobyt i korzystanie ze strefy Jamango i Relaks w AQUAPARK SUNTAGO -WODNEGO ŚWIATA ,największego tropikalnego parku wodnego w Europie. Obiadokolacja . Dalszy przejazd do hotelu . Zakwaterowanie i nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie . Pobyt w INWAŁD PARK i korzystanie z 5 parków tematycznych :PARK MINIATUR z "podróżą" międzykontynentalną i miniaturami charakterystycznych budowli dla poszczególnych państw; DINOLANDIA z cofnięciem się w czasie i przejściem do ery mezozoiku ŚREDNIOWIECZNEJ WAROWNI z basztami i warowniami oraz możliwością wykonywania prac manualnych i korzystanie z rożnych atrakcji ; OGRODU JANA II będącego żywym muzeum przedstawiającym życie i drogę do świętości Papieża Polaka ; MINI ZOO z różnymi gatunkami zwierząt, do którego przejedziemy zaczarowaną ciuchcią Na terenie lunapark z karuzelami , diabelskim młynem, zjeżdżalniami, zielonym labiryntem, autoscooterem, dancing Ely . Obiadokolacja. Nocleg.

III/IV DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Całodzienny pobyt w Parku Rozrywki ENERGYLANDIA, połączenie rozrywki z zabawą i pokazami edukacyjnymi. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w późnych godzinach nocnych.

 

 CENA  WYCIECZKI OBEJMUJE