www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

BOŻE CIAŁO W GÓRACH
CZORSZTYN

CENA 550 zł (wszystkie świadczenia w cenie)

TERMIN 2.06 - 5/6.06 2021 R.

CZORSZTYN malownicza wieś letniskowa, położona u podnóża zamku i nad jeziorem czorsztyńskim. Piękne widoki na: Pieniny, Gorce, Tatry i Beskid Żywiecki.

PENSJONAT położony w malowniczej górskiej scenerii, blisko jeziora czorsztyńskiego. Pokoje 3-4 osobowe z pełnym, węzłem sanitarnym i TV. Standard bardzo dobry.


PROGRAM WYCIECZKI:

I/II DZIEŃ

Wyjazd do Czorsztyna (godz.16.30 Słupsk- Plac Zwycięstwa). Trasa przejazdu: Koszalin - Sławno - Słupsk - Człuchów - Chełmno - A1 - Zakopianka. Przyjazd do Czorsztyna ok. godz. 4, zakwaterowanie, odpoczynek, śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Jaworek: przejście przez WĄWÓZ HOMOLE do Dubantowskiej Polany, przez tarasy widokowe do "Szałasu" na stoku Bukowinki. Zejście co Jaworek. Przejazd do Szczawnicy, spacer po Parku Zdrojowym. Dla chętnych wjazd na Palenicę. Powrót, obiadokolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wycieczka piesza z Przełęczy Snozka przez Pisarzową na LUBAŃ (1225 m.n.p.m) i zejście przez Jaworzynę do Grywałdu. Możliwość wypożyczenia rowerów górskich (ścieżka rowerowa wokół jez. czorsztyńskiego). Obiadokolacja. Atrakcje wieczorne, nocleg.

 IV/V DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka piesza ze Sromowców Niżnych przez Przełęcz Szopka na TRZY KORONY (983 m.n.p.m). Zejście przez Zamek Pieniński Obiadokolacja. Wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Słupska ok. godz. 4-5.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY:

  • Przejazd: autokarem bezpiecznym i komfortowym
  • Noclegi: w pensjonacie. Pokoje 2-3 osobowe
  • Wyżywienie: 3 śniadania i 3 obiadokolacje
  • Ubezpieczenie: od Nieszczęśliwych Wypadków
  • Obsługa:  pilot wycieczki i rezydenta biura oraz przewodnik górski
  • Oferta: wariant podstawowy z możliwością zmiany lub rozszerzenia