www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

SZANOWNI PAńSTWO!

Przedstawione na stronie propozycje „wycieczek dla dorosłych”, w których zaznaczona jest data i cena, należy odczytać jako wycieczki, które w 100% odbędą się bez zmiany ceny. Zostały one zakontraktowane przez już grupy zorganizowane i do naszej dyspozycji przekazane kilka miejsc, które możemy rozdysponować, zapisując klientów z tzw. „wolnej sprzedaży”.  Zatem impreza na pewno odbędzie się, w ustalonym terminie i bez zmiany ceny np. ze względu na małe zainteresowanie.

            Oferty, które natomiast zamieszczone są bez ceny i terminów ich odbycia, stanowią propozycje do analizy oraz dyskusji programowej, a zarazem są to trasy już przez nas odbyte i w których osiągnęliśmy zamierzone cele (sprawdzone hotele, wyżywienie, atrakcje turystyczne akceptowane i przyjęte z zadowoleniem przez „poprzednich” uczestników). Tak więc zachęcamy do zapoznania się oraz otwarci jesteśmy na wszelkie merytoryczne uwagi, sugestie i ewentualne zmiany programowe.      

            W trosce o dobro wszystkich klientów oraz sprawiedliwe zasady uczestnictwa, nie stosujemy zasady „last minute”, a zatem szanujemy tych którzy zapisali się jako pierwsi i tych którzy jako ostatni.

Z poważaniem

Janusz Barylak