www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

KRAKÓW - CZĘSTOCHOWA - WIELICZKA - WADOWICE - WAWEL - PODZIEMIA RYNKU

 

CENA (ze wstępami i atrakcjami)


PROGRAM WYCIECZKI:

I/II DZIEŃ

Wyjazd autokarem do Częstochowy. Udział w odsłonięciu Cudownego Obrazu MB. Zwiedzanie sanktuarium na Jasnej Górze. Spacer po centrum Wadowic, zwiedzanie repliki Domu Rodzinnego JPII i Bazyliki. Przejazd, pobyt i zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej, ośrodka ruchu pielgrzymkowego (zespołu architektury sakralnej i krajobrazowej, wpisanego na listę UNESCO!). Przyjazd do Krakowa, obiadokolacja, zakwaterowanie, czas do dyspozycji uczestników. Wieczorny spacer po Rynku. Nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie Krakowa, spacer po Wzgózu Wawelskim, zwiedzanie Katedry: kaplice, Wieża z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie i Zasłużonych Polaków, Dziedzińca Arkadowego. Przejście do bazyliki św. Michała Archanioła i sanktuarium Męczeństwa św. Stanisława na Skałce. Spacer "Drogą Królewską" (ulice: Kanoniczna, Grodzka, Franciszkańska, Floriańśka), zwiedzanie kościoła O.O. Franiszkanów, Collegium Maius, Rynku (Kościół Mariacki), Bramy Floriańskiej i Placu Grunwaldzkiego. Obiadokolacja, wieczorny spacer po Kazimierzu, nocleg.

IV/V DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Wieliczki, zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, stanowiącej jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza. Obiadokolacja, zwiedzanie Podziemnego Rynku Głównego z wystawami, ekspozycjami, multimedialnym widowiskiem, trójwymiarowymi ekranami i innymi atrakcjami. Spacer po Rynku Głównym, powrót, zakończenie wycieczki.  

 


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY: