www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

BESKID ŚLĄSKI - SZCZYRK - WISŁA - CZĘSTOCHOWA

CENA

SZCZYRK miasto w Beskidzie Śląskim, znane z uprawiania turystyki i sportów oraz kultywowania tradycji ludowych, obrzędów, rękodzielnictwa i kapel góralskich.

OŚRODEK WCZASOWY  położony w malowniczej górskiej scenerii Beskidów, na stoku Klimczoka i blisko centrum. Do dyspozycji kawiarnia, sala gier, plac zabaw, boisko do gier. Pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i TV. Spożywanie posiłków w ośrodku.


PROGRAM

I/II DZIEŃ
Wyjazd autokarem do Częstochowy. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze wraz z zespołem klasztornym paulinów (bazylika, Kaplica Matki Bożej, Skarbiec, Sala Rycerska, Kaplica Pamięci Narodowej). Dalszy przejazd do Szczyrku, zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny spacer po miejscowości. Nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka autokarowa po "Pętli Beskidzkiej": Koniaków (pobyt w Izbie Twórczej Kamieniarzów, wystawa koronek) - Istebna  (pobyt w Izbie Pamięci J. Kukuczki i "Kurnej Chacie Kawuloków") - Wisła Malinka (nowoczesna skocznia narciarska) - Wisła (pobyt w Galerii Adama Małysza wraz ze zbiorami pamiątek, trofeów i zdjęć, spacer po centrum). Obiadokolacja. Nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka piesza po Beskidzie Śląskim, spacer Doliną Szczyrku. Wjazd kolejką krzesełkową na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - Skrzyczne (taras widokowy, schronisko turystyczne, wieża radiowo - telewizyjna). Zejście szlakiem turystycznym do Szczyrku. Obiadokolacja. Spacer po centrum Szczyrku.

V DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do Międzybrodzia Żywieckiego. Wjazd kolejką linowo-terenową na Górę Żar, z punktem widokowym na Międzybrodzie Bialskie i jezioro oraz zbiornikiem wodnym wraz z elektrownią  szczytowo - pompową. Zejście szlakiem turystycznym. Obiadokolacja, wykwaterowanie. powrót do Słupska, zakończenie wycieczki.


CENA WYCIECZKI OBEJMUJE