www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

ZIEMIA KŁODZKA
KUDOWA ZDRÓJ - WROCŁAW - GÓRY STOŁOWE - PRAGA - SKALNE MIASTO

 

CENA  (ze wstępami i atrakcjami)

 

ZIEMIA KŁODZKA atrakcyjny i popularny region turystyczny z licznymi zabytkami przyrody i kultury, punktami widokowymi i walorami uzdrowiskowymi


PROGRAM WYCIECZKI:

I/II DZIEŃ

Wyjazd do Wrocławia, zwiedzanie Panoramy Racławickiej, światowego dzieła namalowanego przez W. Kossaka i J. Styke, przedstawiającego bitwę pod Racławicami. Zwiedzanie Ostrowa Tumskiego, Starówki i Rynku wraz z Ratuszem będącym jednym z najpiękniejszych zabytków gotyckiej architektury mieszczańskiej w Europie. Przejazd do Kudowy Zdrój (okolice), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do Pragi. Spacer po Placu Hradczańskim, dziedzińcach zamkowych wraz z katedrą św. Wita. Przejście Drogą Królewską przez Małą Stronę na Most Karola i Rynek Starego Miasta z Ratuszem i Zegarem Orloj. Spacer po Placu Wacława (historyczne i nowoczesne centrum handlowe). Powrót, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do Skalnego Miasta w Adrszpachcie (Czechy). Spacer labiryntami, wąwozami i kanionami skalnymi wśród naturalnych rzeźb i okazów piaskowcowych m.in. do wodospadu i jeziorka śródskalnego. Powrót, obiadokolacja. Spacer po Parku Zdrojowym w Kudowie, założonym w XVII wieku na wzór parków angielskich wraz z pijalnią wód, ciekawą piękną roślinnością i architekturą. Przejście do Kaplicy Czaszek w Czermnej, nocleg.

V/VI DZIEŃ

Śniadanie, wycieczka po Kotlinie Kłodzkiej. Przejazd "Trasą Stu Zakrętów" do Karłowa, wejście na najwyższy szczyt Gó Stołowych - Szczeliniec Wielki i spacer po labiryntach  skalnych rezerwatu. przejazd do "Jerozolimy Dolnośląskiej" - Wambierzyc, zwiedzanie sanktuarium. Przejazd do Nowej Rudy, zwiedzanie kopalni węgla kamiennego; sal wystawowych, wyrobisk górniczych, muzeum minerałów i przejazd kolejką. Obiadokolacja, wykwaterowanie, powrót, zakończenie wycieczki.   


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY