www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

PRAGA - WIEDEŃ - BRATYSŁAWA

 

CENA: (z atrakcjami i wstępami)

 


PROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ

Wyjazd do Bratysławy w godzinach wieczornych. Spacer po Wzgórzu Zamkowym. Zwiedzanie katedry św. Marcina (miejsca koronacji królów węgierskich). Przejście do Pałacu Grassalkovich`ów - obecnego Pałacu Prezydenckiego oraz po Starym Mieście (labirynt uliczek z najsłynniejszą Michalską). Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do Wiednia. Runda autokarem po Ringstrasse, bulwarem otaczającym historyczne centrum z reprezentacyjnymi budynkami publicznymi, pałacami, parkami i pomnikami. Pobyt w kompleksie pałacowo - parkowym Schoenbrunn (zwiedzanie wewnątrz). Spacer śladami dawnej monarchii Habsburgów: Hofburg, Belweder, Katedra św. Szczepana. Pobyt w dzielnicy Hundertwasser z domami o ciekawej architekturze. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Wieczorny spacer po centrum miasta. Nocleg.

IV/V DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Pragi. Spacer po Wzgórzu Hradczańskim, udział w uroczystej odprawie warty, zwiedzanie katedry św. Wita, Ogrodów Królewskich i dziedzińców zamkowych. Przejście "Drogą Królewską" przez dzielnicę Mała Strona i pobyt w Ogrodach Wallenstaina. Pobyt na moście Karola i przejście do Rynku Starego Miasta z Zegarem Orloj i dalej na Plac Wacława. Obiadokolacja. Czas do dyspozycji uczestników. Udział w widowisku "światło - woda - dzwięk" na "Kolorowych Fontannach". Powrót do Polski, zakończenie wycieczki.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY

  • PRZEJAZD autokar komfortowy, bezpieczny, wysoki pokład
  • NOCLEGI 2 x hotel (pokoje 2 osobowe z łazienkami). 
  • WYŻYWIENIE 2 x śniadania i 3 x obiadokolacje
  • UBEZPIECZNIE od NNW
  • PRZEWODNICY LOKALNI, pilot wycieczki, rezydent biura 
  • OPŁATY ZA BILETY WSTĘPU (Pałac Schoenbrunn, Katedra św. Marcina, Kolorowe Fontanny)