www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

ZAMKI BAWARSKIE

 

CENA: (z atrakcjami i wstępami)

 


PROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ

Wyjazd do Monachium. Objazd miasta obejmujący: Dzielnice Muzeów, Plac Królewski; Ludwigstrasse; Uniwersytet. Spacer po Starym Mieście: kościół NMP; Marienplatz ze Starym i Nowym Ratuszem; Opera Narodowa; Odeonsplatz z kościołem Św. Kajetana i Feldherrnhalle. Zwiedzanie Parku i Stadionu Olimpijskiego z wjazdem na Wieżę Olimpijską. Pobyt w BMWWelt, z nowościami i oryginałami zakładu motoryzacyjnego (wewnątrz). Zwiedzanie Zamku Nymphenburg (wewnątrz) i spacer po historycznych ogrodach. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu.

III DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do zakątka "Zamków Króla ludwika II". Zwiedzanie zamków: Linderhof "Królewskiej Willi" (zewnątrz); zamku Hohenschwangau, w którym jako dziecko mieszkał krół Ludwik II (wewnątrz); zamku Neuschwanstein, najbardziej znany i czesto kojarzony z wytwórnią Walta Disneya (wewnątrz). Spacer na Most Marienbrucke łączący brzegi wąwozu Poellat, położony nad przepaścią z wodospadem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd nad Jezioro Chiemsee - "Morze Bawarskie". Rejs statkiem na wyspę Herrenins wraz z zamkiem króla Ludwika II i na wyspę Frauenins z klasztorem opactwa benedyktyńskiego oraz widokami na Alpy Bawarskie, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach porannach.

IV DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do bawarskiego parku rozrywki "BAYERN PARK". Całodzienna zabawa. Obiadokolacja, wyjazd do Polski (powrót w godiznach porannych).


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY

  • Przejazd autokarem komfortowy, bezpieczny, wysoki pokład, wc
  • 3 x Noclegi w hotelu, pokoje 2 osobowe z łazienkami 
  • Wyżywienie 3 x śniadania i 4 x obiadokolacje
  • Ubezpieczenie od Nieszczęśliwych Wypadków i KL
  • Obsługa pilota wycieczki i rezydenta biura oraz przewodnika lokalnego 
  • Wstępy i opłaty za atrakcje ujęte w ofercie
  • Kalkulacja ceny sporządzona dla grupy 40 uczestników