www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

BESKID ŚLĄSKI - SZCZYRK - WISŁA - ISTEBNA - KONIAKÓW - CIESZYN - TYCHY - PSZCZYNA- OJCÓW

CENA

TERMIN

SZCZYRK miasto w Beskidzie Śląskim, znane z uprawiania turystyki i sportów oraz kultywowania tradycji ludowych, obrzędów, rękodzielnictwa i kapel góralskich.


PROGRAM

I/II DZIEŃ
Wyjazd autokarem do Cieszyna (godz. 22). Spacer po Górze Zamkowej i historycznym centrum miasta: Starówka, Rynek, Studnia Trzech Braci. Przekroczenie granicy, spacer po centrum Cieszyna Czeskiego. Przejazd do Szczyrku, zakwaterowanie, śniadanie. Spacer po centrum. Wjazd dwuetapową kolejką krzesełkową na najwyższy szczyt - SKRZYCZNE (1257 m.n.p.m.), stanowiący jeden z największych w Polsce ośrodków narciarskich. Pobyt na tarasie widokowym z piękną panoramą Beskidów i Tatr. Zjazd do centrum. Obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka autokarowa po "Pętli Beskidzkiej": KONIAKÓW (pobyt w Izbie Twórczej Kamieniarzów, wystawa koronek) - ISTEBNA  (pobyt w Izbie Pamięci J. Kukuczki i "Kurnej Chacie Kawuloków") - WISŁA MALINKA (nowoczesna skocznia narciarska) - WISŁA (pobyt w Galerii Adama Małysza wraz ze zbiorami pamiątek, trofeów i zdjęć), spacer po centrum. Obiadokolacja. Bankiet z muzyką i DJ- dyskoteka.

IV DZIEŃ
Śniadanie. Wycieczka do PSZCZYNY. Zwiedzanie MUZEUM PAŁACOWEGO, ekspozycji składającej się z wnętrz apartamentów cesarskich: komnaty, salony, galeria, biblioteka, schody, westybul oraz garderoba, sypialnie, gabinet, sala dębowa. Przejazd do Tych. Zwiedzanie TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH i TYSKIEGO BROWARU z poznaniem tajników produkcji, a także historii dawnej i współczesnej, z degustacją piwa.Powrót do Szczyrku. Obiadokolacja, czas do dyspozycji uczestników, nocleg.

V/VI DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do OJCOWSKIEGO PN. Zwiedzanie: Zamek w Pieskowej Skale (dziedziniec zewnętrzny), Maczuga Herkulesa, Grota - Jaskinia Łokietka. Wyjazd w drogę powrotną, przewidziana przerwa na obiad (we własnym zakresie), w Oberży Złoty Młyn w Kruszowie, przy trasie nr 1, przed Łodzią. Powrót do Słupska w godiznach nocnych (ok. godz. 23.30).


CENA WYCIECZKI OBEJMUJE