www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

WIEDEŃ – BRATYSŁAWA – BUDAPESZCZT - MORAWY

CENA (z atrakcjami i wstępami)

PROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ
Spotkanie i wyjazd do Bratysławy (godziny poranne): spacer po Wzgórzu Zamkowym; przejście do Pałacu Grassalkovich'ów - obecnego Pałacu Prezydenckiego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Dalszy spacer po Starym Mieście - labirynt uliczek z najsłynniejszą Michalską. Powrót do hotelu. Nocleg.

II DZIEŃ
śniadanie, wyjazd do Wiednia. Runda autokarem po Ringstrasse, bulwarze otaczającym historyczne centrum wraz z reprezentacyjnymi budynkami publicznymi, pałacami, parkami i pomnikami. Pobyt w kompleksie pałacowo-parkowym Schoenbrunn (zwiedzanie wewnątrz). Spacer śladami dawnej monarchii Habsburgów: Hofburg, Belweder, Katedra św. Szczepana (indywidualnie). Obiadokolacja, Przejazd na wieczór integracyjny przy muzyce i degustacji wina. Powrót do hotelu. Nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie BUDY: Wzgórze Gelerta –Cytadela– Pomnik Zwycięstwa – Wzgórze Zamkowe z Pałacem Zamkowym i Pałacem Sandorów. Stare Miasto: Baszta Rybacka – kościół św. Macieja – Plac Defilad – Pomnik św. Stefana. Obiadokolacja. Zwiedzanie zabytkowego PESZTU: Plac Kossutha - Pomnik Imre Nagya – Parlament - Katedra św. Stefana. Spacer po deptaku Vaci Utca. Powrót do hotelu. Nocleg.

IV/V DZIEŃ
śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na Morawski Kras. Zwiedzanie jednej ze 1100 jaskiń i przepaści na Morawach - Jaskini rzeki Punkvy i Przepaści Macocha, do której dostaniemy się na łodziach po rzece (jeden z najpiękniejszych podziemnych zakątków Europy). Powrót do Polski. Obiadokolacja. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.

    CENA WYCIECZKI OBEJMUJE
  • PRZEJAZD autokar bezpieczny, wysoki standard i komfort.
  • NOCLEGI 3 x hotel (pokoje 2 osobowe z łazienkami).
  • WYŻYWIENIE 3 x śniadanie i 4 x obiadokolacje.
  • OPŁATY ZA ATRAKCJE I BILETY WSTĘPU (Jaskinia rz. Punkvy, Pałac Schoenbrunn, Wieczór Integracyjny).
  • UBEZPIECZENIE OD NW i KL.
  • PRZEWODNICY LOKALNI, PILOT WYCIECZKI, REZYDENT BIURA.