www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

WROCŁAW

CENA (ze wstępami i atrakcjami)

PROGRAM WYCIECZKI

I DZIEŃ
Wyjazd do Wrocławia (godz. 4). Pobyt w ZOO I AFRYKARIUM, unikatowym na skalę światową kompleksie przedstawiającym różne ekosystemy związane ze światem zwierząt Czarnego Lądu. Zwiedzanie PANORAMY RACŁAWICKIEJ, batalistycznego przedstawienia bitwy, namalowanego przez W. Kossaka i J.Styke. Zwiedzanie MUZEUM NARODOWEGO, zbiorów kultury polskiej na Śląsku. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. Wjazd windą i pobyt na punkcie widokowym SKY TOWER. Wieczorny pobyt na Starówce.

II DZIEŃ
Śniadanie. Spacer i zwiedzanie OSTROWA TUMSKIEGO i WYSPY PIASEK, kolebki miasta i średniowiecznego ośrodka administracji państwowej, książęcej, kościelnej i kultu religijnego. Pobyt w OGRODZIE BOTANICZNYM Uniwersytetu Wrocławskiego, oazy piękna i spokoju, będącego „żywym muzeum”, znanym jako ośrodek dydaktyczno-naukowy. Spacer i zwiedzanie STARÓWKI m.in. Rynek, Plac Solny, Ratusz, Kamieniczki Jaś i Małgosia, kościół św. Elżbiety, Jatki. Obiadokolacja. REJS STATKIEM PO ODRZE na trasie: Ostrów Tumski–Przystań Zwierzyniecka. Wieczorny spacer po Starówce i Rynku. Spacer po Parku Szczytnickim z Halą Stulecia, pergolą oraz udział w pokazie MULTIMEDIALNYCH FONTANN. Wieczorny pobyt na Starówce.

III DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. WARIANT I wyjazd do Lichenia. Zwiedzanie SANKTUARIUM MARYJNEGO, bazyliki, wybudowanej, stanowiącej największy kościół w Polsce wraz ze słynącym z łask obrazem MB Licheńskiej. Zwiedzanie kościoła św. Doroty. WARIANT II: zwiedzanie zespołu zamkowego w KÓRNIKU. Spacer po parku- arboretum i zwiedzanie muzeum dendrologicznego. Obiadokolacja. Powrót, zakończenie wycieczki (ok. godz. 22.30).