www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

CZORSZTYN - NIEDZICA - SZCZAWNICA - KRAKÓW - WĄWÓZ HOMOLE - TRZY KORONY - DĘBNO
RAFTING - PARK LINOWY - WYPADY GÓRSKIE - ATRAKCJE

 

CENA  (ze wstępami i atrakcjami)

 

CZORSZTYN malownicza wieś letniskowa, położona u podnóża zamku i nad jeziorem czorsztyńskim. Piękne widoki na: Pieniny, Gorce, Tatry i Beskid Żywiecki.

PENSJONAT położony w malowniczej górskiej scenerii, blisko jeziora czorsztyńskiego. Pokoje 3-4 osobowe z pełnym, węzłem sanitarnym i TV. Standard bardzo dobry.

 


PROGRAM WYCIECZKI:

I/II DZIEŃ

 

Wyjazd autokarem do Częstochowy (godziny wieczorne). Udział w odsłonęciu Cudownego Obrazu Matki Bożej, spacer po Jasnej Górze. Przejazd do DĘBNA I NIEDZICY, zwiedzanie drewnianego gotyckiego kościółka, wpisanego na listę UNESCO. SPacer poz aporze ziemnej nad jeziorem czorsztyńskim oraz zwiedzanie XIV wiecznego ZAMKU DUNAJEC. Przyjazd do Czorsztyna. Obiadokolacja, zakwaterowanie. Spacer po miejscowości. Nocleg.

 

III DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Wąwozu Homole, przejście przez głęboki kanion o stromych skalnych ścianach, sięgających do 120 m, z malowniczymi kaskadami płynącej Kamionki - do schroniska turystycznego na szczycie Durbaszce. Zejście do centrum Jaworek. Przejazd do Szczawnicy - "królowej polskich wód". Powrót do Czorsztyna, zwiedzanie ruin średniowiecznego ZAMKU CZORSZTYN. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

IV/V DZIEŃ

Śniadanie, wycieczka po Pienińśkim Parku Narodowym, pobyt w pawilonie edukacyjnym: zapoznanie z przyrodą Pienin, zasadami jej ochrony, historią i tradycjami regionu. Wejście szlakiem turystycznym na Trzy Korony. Obiadokolacja, wykwaterowanie i wyjazd. przejazd do Krakowa, spacer do "Smoka Wawelskiego" i na Wzgóze Wawelskie. Zwiedzanie KATEDRY: kaplice, Wieża z Dzwonem Zygmunta, Groby Królewskie i Zasłużonych Polaków; dziedzińca arkadowego. Przejście "Drogą Królewską", ulicami: Kanoniczną, Grodzką, Franciszkańską do Rynku Głównego. Zwiedzanie KOŚCIOŁA MARIACKIEGO. Wyjazd w drogę powrotną, planowany powrót w godzinach porannych.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY: