www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

KAZIMIERZ DOLNY - ZAMOŚĆ - SANDOMIERZ
NAŁĘCZÓW - PUŁAWY

CENA: (z atrakcjami i wstępami)
         

      

 

KAZIMIERZ DOLNY "perła polskiego renesansu", jedno z cenniejszych i urokliwych miejsc w Polsce, posiadające wiele obiektów i miejsc zabytkowych, które cechuje autentyzm, oryginalność, romantyczność i malownicze położenie.


PROGRAM IMPREZY

I/II DZIEŃ

Nocny wyjazd do KAZIMIERZA DOLNEGO. Zakwaterowanie, śniadanie. Spacer i zwiedzanie z przewodnikiem: Rynek otoczony kamienicami - kościół farny - Góra Trzech Krzyży - Kamienica Celejowska - Spichlerz Mikołaja Przybyły - drewniane żydowskie jatki - ruiny zamku. Rejs statkiem po Wiśle. Obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do SANDOMIERZA. Zwiedzanie z przewodnikiem: Brama Opatowska - Rynek -Ratusz - Bazylika Katedralna - kościół św. Jakuba - dziedziniec zamkowy - Dom Długosza - Cellegium Gostominum - Synagoga. Rejs statkiem po Wiśle. Powrót do Kaizmierza, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd do ZAMOŚCIA. Zwiedzanie z przewodnikiem: Rynek - Kamienice Ormiańskie -Katedra - Kościół Franciszkanów - Pałac Zamoyskich - Synagoga - uliczki Starego Miasta.Powró do Kazimierza, obiadokolacja, nocleg.

V/VI DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Puław. Spacer i zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego z Pałacem Czartoryskich i Świątynią Sybili (d. Światynia Pamięci). Przejazd do NAŁĘCZOWA: spacer po zannym i popularnym kurorcie i Parku Zdrojowym z pijalnią wód. Obiad, wyjazd w drogę powrotną, planowany powrót w godzinach nocnych.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE