www.belferjb.pl start kontakt
Informacje o Bonie Turystycznym:
https://bonturystyczny.polska.travel

Menu główne

Newsletter

Chcesz być informowany o najlepszych ofertach? Wypełnij formularz i wyślij

Newsletter Imię

Nazwisko

E-mail

Miasto

Województwo

Treść Zapytania

AMSTERDAM

 

CENA: (z atrakcjami i wstępami)

 

AMSTERDAM niezwykłe miasto z malowniczymi mostami, kanałami, i drogami wodnymi oraz wieloma historycznymi budynkami, różnymi atrakcjami turystycznymi i obiektami muzealnymi, które stanowią wizytówkę miasta.


PROGRAM WYCIECZKI

I/II DZIEŃ

Przejazd przez Niemcy do Aalsmeer. Pobyt na Giełdzie Kwiatowej - supernowoczesna aukcja rozsyłająca na cały świat kwiaty i rośliny ozdobne. Przejazd do Zaansche Schaans - Skansenu imitującego atmosferę XVIII w. wioski z drewnianymi domami i wielkimi wiatrakami. Przejazd w okolice Amsterdamu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokoalcja, nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Alkmaar. Pobyt na Targu Serowym z handlarzami w regionalnych strojach i tradycyjnymi sposobami transportu produktów na specjalnych taczkach. Przejazd do Amsterdamu, pobyt w Muzeum Figur Woskowych, eksponaty ze sławnymi gwiazdami muzyki, sportu, filmu i osobistości. Wizyta w Coster Diamonds - szlifierni diamentów wraz ze sklepami. Spacer po dzielnicy Joaraan - małe kamieniczki zamieszkiwałe kiedyś przez najbiedniejszych, a dziś przez ludzi sukcesu. Rejs Statkiem po kanałach. Obiadokolacja, Wieczorny spacer po Red Light District, dzielnicy z licznymi lokalami rozrywkowymi wraz z oświetlonymi na czerwono "sklepami i witrynami".

IV/V DZIEŃ

Śniadanie, zwiedzanie Amsterdamu. Spacer po Placu Dam - centrum miasta wraz z Pałacem Remrandta i Muzeum Van Gogha (możliwość indywidualnego wejścia - fakultatywnie), Targiem Kwiatowym, Placu Mennicy, Nieuwmarkt. Magere Brug - najpiękniejszy most zwodozny. Wizyta w Browarze Heinekena - zwiedzanie browaru z ekspozycjami ilustrującymi historię i proces produkcji piwa wraz z degustacją. Obiadokolacja, powrót do Polski. Zakończenie wycieczki w godizanch porannych.


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE OFERTY

  • Przejazd autokarem komfortowy, bezpieczny, wysoki pokład, wc
  • Noclegi w hotelu, pokoje 2 osobowe z łazienkami 
  • Wyżywienie 2 śniadania i 3 obiadokolacje
  • Ubezpieczenie od Nieszczęśliwych Wypadków i KL
  • Obsługa pilota wycieczki i rezydenta biura oraz przewodnika lokalnego 
  • Wstępy i opłaty za atrakcje (Giełda Kwiatowa, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum - Browaru Heineken, Rejs Statkiem, Skansen Wsi, Szlifiernia Diamentu)
  • Kalkulacja ceny sporządzona dla grupy 40 uczestników